Bursa Gemlik Zeytinleri

Ramazan ayına girmek üzereyken sahur ve iftarlarda sofralardan eksik olmayan doğanın mucizesi Gemlik Zeytini ve Doğal Zeytinyağını sofralarınızla buluşturuyoruz. Kendine has yetişmesi ve diğer tüm bölgelerden ayrı tada sahip olması kısaca özgünlüğüyle marka olmuş Gemlik Zeytini’ni bir tıkla sofralarınızla buluşturuyoruz. En iyi Gemlik zeytinini üreten üretici ve kooperatiflerimizle yaptığımız uzun dönemli anlaşmalarla amacımız en kaliteli Gemlik zeytinini ve Gemlik zeytinyağını  doğallığından ödün vermeden en faydalı haliyle size ulaştırmak. Yine sofralarınız Bursa’ya has kestane şekeriyle tatlandırıyor, doğal reçel çeşitlerimizle de gerek size, gerekse çocuklarınıza kahvaltıyı sevdireceksiniz.

Faydasını saymakla bitiremeyeceğimiz zeytin ve zeytinyağıyla sağlıklı beslenebilir, güne iyi başlayabilir, eğitimi devam eden çocuklar ve gençler içinde zeka gelişimizde, ileri yaşlarda da başta unutkanlık gibi olmak üzere birçok hastalığın önüne gçmektedir.

Yeni bir ramazana kavuşmanın sevincini yaşarken ramazan ayının memleketimize ve tüm dünya ya hayırlar, barış huzur getirmesini umut ediyor, sağlık dolu bir yaşam diliyoruz

Gemlik Zeytinleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
 
 

WhatsApp chat