Hakkımızda

Gemlik Zeytinleri

Gemlikzeytinleri.com yarım asırlık  ticari tecrübenin bir koludur. Geçmişi 1940 – 1945’li yıllarda Gemlik’in ilk leblebi,kadayıf ve dondurmacısı Leblebici Halit’e dayanır. Kuruyemiş, şekerleme sektöründe 50 sene üstü hizmet veren Efendi Kuruyemiş Gemlik ve Bursa’nın yöresel, doğal ve kaliteli ürünlerini tüm Türkiye’yle buluşturuyor.

Başta güzel Gemlik’imizin meşhur siyah zeytini olmak üzere, güvenle alabileceğiniz şifa ve sağlık deposu doğal zeyinyağı ve sofralarınızı zenginleştirecek bir çok yeni lezzetle hizmetinizdeyiz.

Ticari hayatında kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden hiç bir zaman ödün vermemiştir. Gemlik, Bursa’ya özel ürünleri size en doğal ve kaliteli haliyle ulaştırmaktan mutluluk duyacağız

Neden biz?

Doğal, Sağlıklı, Güvenilir

Güvenli

Sertifikalı markalarımızda güven olmazsa olmazımız

Sağlıklı

Sağlık deposu ürünlermizle elbette sizi önemsiyoruz

Doğal

Doğal olmak bizim için güvenli olmak kadar önemli

Güncel

Her geçen gün gelişen ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz

Misyonumuz

Gemlik Zeytinini, Doğal Zeytinyağını ve yöresel doğal lezzetlerimizi en doğal ve kaliteli haliyle tüm Türkiye’ye ulaştırmak. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Doğal ve kaliteli ürün yelpazemizi her geçen gün genişleterek, tüketicilerin doğal, güvenilir ürün ihtiyaçları için kolayca ulaşabildiği online mağaza olmak; başta Gemlik Zeytini, Gemlik Zeytinyağı olmak üzere doğal ürün pazarında tüm Türkiye’de bilinir, güvenilir bir marka olmak.

Aklınıza takılan soru mu var ? Whatsapp : 0532 500 85 82

WhatsApp chat